Finamo, firma doradztwa finansowego, na swojej stronie www.finamo.pl uruchomiła Internetowe biuro prasowe

Finamo, firma doradztwa finansowego, na swojej stronie www.finamo.pl uruchomiła biuro prasowe. Dostawcą rozwiązania jest firma netPR, przygotowująca biura prasowe dla największych instytucji finansowych w Polsce.
- Komunikacja jest ważnym elementem budowania relacji Finamo z otoczeniem, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie rozwiązania firmy netPR, które ułatwi nam komunikację zarówno z mediami ogólnopolskimi, jak i lokalnymi – mówi Justyna Szafraniec, Dyrektor Departamentu Komunikacji i Analiz Finamo SA. - Dzięki dystrybucji informacji, zwiększymy również widoczność Finamo w Internecie.
W biurze prasowym Finamo dziennikarze znajdą nie tylko komunikaty i informacje związane z Finamo, ale również raporty i opracowania dotyczące rynku usług finansowych, codzienne komentarze giełdowe oraz komentarze do bieżących wydarzeń. W momencie wdrożenia rozwiązania Biuro zostało wypełnione również materiałami archiwalnymi nt. Finamo, tak, aby w jednym miejscu dziennikarze mieli dostęp zarówno do informacji bieżących, jak i historycznych. Do części materiałów dołączono również pliki audio w wysokiej jakości. Na platformie udostępniono również prezentacje oraz zdjęcia placówek i wybranych osób z Finamo.
Informacje z biura prasowego można również pobierać za pośrednictwem kanału RSS.
Biuro prasowe dostępne jest z głównej strony Finamo w zakładce: DLA MEDIÓW.

Comments are closed.