Wspólna promocja Euronetu, Tak Tak, Heyah i Plusa na stacjach Statoil

Wspólna promocja Euronetu, Tak Tak, Heyah i Plusa na stacjach Statoil

Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów oraz dostawca usługi e-Pay, organizuje promocję doładowań kont
pre-paid na stacjach paliw Statoil. Zakup zasileń elektronicznych Tak Tak, Heyah oraz Plus poprzez terminal Euronetu w kasie stacji, premiowany będzie dodatkowymi punktami w programie Premium Club. Promocja trwa od 1 czerwca do 31 lipca br.

Dzięki współpracy firmy Euronet z siecią stacji Statoil oraz wiodącymi operatorami telefonii komórkowej – klienci stacji zyskali możliwość zdobywania dodatkowych punktów w programie Premium Club, którego partnerem jest m.in. Statoil Poland. To już druga wspólna akcja promocyjna, dzięki której wszyscy odwiedzający stację mogą gromadzić punkty – wymieniane następnie na nagrody – w nowy sposób, czyli kupując doładowania kont pre-paid poprzez terminal Euronetu w kasie stacji.

Promocja obejmuje telekarty elektroniczne Tak Tak o nominale 50 zł, 100 zł i 150 zł oraz doładowania Heyah za 30 zł i 50 zł. Dodatkowe punkty Premium Club można również otrzymać przy okazji zakupu doładowań elektronicznych Plus o nominałach: 50 zł, 60 zł, 80 zł, 100 zł oraz 150 zł. Zarówno w przypadku zakupu doładowań elektronicznych Plus, jak i Tak Tak oraz Heyah – liczba punktów Premium Club otrzymanych za zakup zasileń jest równa nominałowi doładowania.

„Stacja paliw to miejsce, gdzie klienci coraz chętniej korzystają z usług dodatkowych.
Z naszych obserwacji wynika, że wyraźnie rośnie również popularność zakupu zasileń kont pre-paid na stacjach. Dlatego zdecydowaliśmy się już po raz kolejny połączyć wspólną akcję promocyjną z udziałem klientów w wielopartnerskim programie Premium Club. Dzięki temu wizyta na stacjach Statoil i zakup doładowania poprzez terminal Euronetu stworzy klientom okazję do otrzymania dodatkowych punktów, a tym samym zdobycia atrakcyjnych nagród”
– powiedziała Barbara Szewc, Marketing Manager w firmie Euronet.

Obecnie Euronet jest wiodącym dystrybutorem doładowań pre-paid w Polsce. Poprzez sieć swoich bankomatów i terminali POS przetwarza ponad 3 mln transakcji zasileń elektronicznych miesięcznie, osiągając tym samym 16% udział w rynku. Firma dysponuje siecią ponad 12 000 terminali POS w ponad 8 500 lokalizacjach. Znajdują się one m.in.
w salonach prasowych sieci HDS (In Medio i Relay), na stacjach benzynowych Lukoil
i Statoil, a także na terenie placówek handlowych sieci Tesco, Real oraz Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem” w Białymstoku.

Bankomat24/Euronet Sp. z o.o. jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera
w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy. Ponadto Euronet oferuje przetwarzanie transakcji pre-paid oraz zintegrowane oprogramowanie, które wspiera pracę wielu instytucji finansowych. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia ponad 100 pracowników.

W Polsce firma posiada sieć 2000 bankomatów własnych oraz zarządza ponad 400 bankomatami należącymi do różnych banków, co sprawia że Euronet zarządza łącznie co czwartym bankomatem w Polsce, będąc niekwestionowanym liderem w outsourcingu usług bankomatowych. Miesięczna liczba transakcji w obsługiwanych przez Euronet bankomatach przekracza 15 mln operacji, co stanowi 25% wszystkich transakcji bankomatowych w Polsce. Euronet jest również wiodącym dystrybutorem doładowań kont telefonów GSM w systemie pre-paid poprzez bankomaty oraz sieć terminali POS. Przetwarza ponad 3 mln transakcji doładowań elektronicznych każdego miesiąca, osiągając tym samym 16% udział w rynku.

Comments are closed.