„Teraz skup się na czymś przyjemnym” – kampania wakacyjna WARTY

Z początkiem lipca TUiR WARTA rozpoczęła kampanię marketingową ubezpieczeń podróżnych WARTA TRAVEL oraz mieszkaniowych WARTA DOM KOMFORT i WARTA DOM.

Motywem przewodnim kampanii jest hasło „Teraz skup się na czymś przyjemnym”. Akcja skierowana jest głównie do osób, które chcą beztrosko spędzić wakacje nie martwiąc się o bezpieczeństwo pozostawionego majątku.

źródło : warta
W okresie kampanii, tj. od 1 lipca do 30 września 2009 r. każdy, kto zakupi promowane produkty będzie mógł skorzystać ze specjalnie przygotowanych zniżek i promocji. Osoby wybierające się w podróż, kupią polisę WARTA TRAVEL o ok. 10% taniej. Klienci, którzy wykupią lub przedłużą na kolejny rok ubezpieczenie mieszkaniowe, oprócz zniżek mogą otrzymać za symboliczną złotówkę Pakiet Torebka lub ubezpieczenie Bagaż Podróżny z sumą ubezpieczenia 1.000 zł. Ponadto, każdy posiadacz polisy mieszkaniowej ze składką min. 100 zł otrzyma zniżkę na ubezpieczenia komunikacyjne – 10% na Autocasco i 5% na OC.

Działania reklamowe zaplanowano głównie w Internecie. Zostaną wykorzystane zarówno portale zasięgowe jak onet.pl i interia.pl jak również portale tematyczne - turystyczne oraz witryny wnętrzarskie. Kampania w mediach będzie realizowana przez 2 miesiące (lipiec - sierpień).
Kreacje przygotowała agencja G7, zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom.

Comments are closed.