Eurobank w Finamo

Finamo SA wprowadza do swojej oferty kredyt gotówkowy kolejnego Banku – Eurobanku. Produkt charakteryzuje się szybkością procesu decyzyjnego i wypłaty środków, dzięki czemu już w ciągu 2 godzin Klient może otrzymać pieniądze.

Kredyt gotówkowy Eurobanku można zaciągnąć na kwotę od 500 zł do 40 tys. zł. Przy kwocie do 20 tys. wystarczy dowód osobisty, by go otrzymać. Z propozycji mogą skorzystać osoby pełnoletnie, nawet do 85 lat. Maksymalny okres kredytowania wynosi 60 miesięcy.
Klient otrzymuje decyzję kredytową w oddziale Finamo już w kilka minut od momentu złożenia wniosku. Jeżeli jest ona pozytywna wypłata środków następuje w ciągu dwóch godzin.
Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia kredytu na wypadek utarty pracy, poważnego zachorowania czy śmierci.
- Eurobank znajduje się wśród liderów na rynku kredytów konsumpcyjnych. Chcemy, by doradcy Finamo mogli zaproponować Klientom najlepsze produkty i najbardziej dopasowane do ich sytuacji finansowej i życiowej, dlatego nie mogło w naszej ofercie zabraknąć kredytu Eurobanku – mówi Anna Stachowicz, kierownik produktu kredyty gotówkowe. – Nie powiedzieliśmy jednak jeszcze ostatniego słowa. Pracujemy nad dalszym rozwojem tej linii produktów i w najbliższym czasie zaproponujemy naszym Klientom kolejne korzystne rozwiązania.

źródło :
Finamo

Comments are closed.