Poszerzaj horyzonty inwestycji - nowe TFI w mBanku

mBank piąty raz w tym roku rozszerza ofertę Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych. Od 1 września 2009 roku Klienci mBanku mogą za pośrednictwem SFI nabywać jednostki 13 funduszy zarządzanych przez ING TFI S.A., a inwestycje w nowości pozwalają na udział w najnowszym konkursie SFI. Dzięki kolejnemu rozszerzeniu mBank oferuje Klientom dostęp do 238 krajowych i zagranicznych Funduszy Inwestycyjnych.

Od 1 września 2009 r. na platformie Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych mBanku dostępne są fundusze zarządzane przez ING TFI:

* ING FIO Średnich i Małych Spółek
* ING Subfundusz Gotówkowy Plus
* ING Subfundusz Obligacji Plus
* ING Subfundusz Stabilnego Wzrostu Plus
* ING Subfundusz Zrównoważony Plus
* ING Subfundusz Akcji Plus
* ING Subfundusz Selektywny Plus
* ING Subfundusz Środkowoeuropejski Budownictwa i Nieruchomości Plus
* ING Subfundusz Środkowoeuropejski Sektora Finansowego Plus
* ING Subfundusz Środkowoeuropejski Średnich i Małych Spółek Plus
* ING Subfundusz Środkowoeuropejski Sektorów Wzrostowych Plus
* ING Subfundusz Środkowoeuropejski Sektorów Defensywnych Plus
* ING Subfundusz Mieszany Ochrony Kapitału 90

Najnowsze propozycje są odpowiedzią na oczekiwania Klientów, poszukujących w mBanku rozbudowanych możliwości inwestowania, dających szansę na ponadprzeciętne zyski. Udostępniony parasol ING pozwala na dokonywanie zamiany dowolnych subfunduszy bez konieczności płacenia podatku od zysków kapitałowych w wysokości 19%. Podatek ten, będzie płacony przy wyjściu z inwestycji, czyli dokonaniu odkupienia. Nabywanie funduszy poprzez Supermarket Funduszy Inwestycyjnych mBankujest bezpłatne, nie są pobierane żadne prowizji ani opłaty manipulacyjne - mówi Monika Chwiedziewicz, menedżer ds. produktów inwestycyjnych mBanku. - Dynamiczny rozwój naszej platformy jest silnie stymulowany zainteresowaniem Klientów i rosnącą liczbą aktywnie inwestujących. Obecnie z SFI mBanku korzysta już blisko 460 tys. osób.

Premiera najnowszych funduszy w Supermarkecie mBanku łączy się ze startem konkursu „Nieograniczone horyzonty inwestycyjne z ING TFI”. Propozycja jest skierowana do wszystkich Klientów zainteresowanych inwestowaniem w fundusze ING poprzez platformę mBanku. By wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się na stronie oraz zainwestować w subfundusze ING będące przedmiotem konkursu w dniach 1 września - 15 października 2009 r. i nie dokonać zbycia jednostek do dnia 30 listopada 2009 r. włącznie.

Na Laureatów czekają: notebook Toshiba, kamera cyfrowa Sony, przenośny zestaw DVD Philips oraz 7 pamięci USB. Konkurs trwa od 1 września do 15 października 2009 r.

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych mBanku to wygodne oraz efektywne narzędzie pozwalające lokować środki pieniężne w fundusze inwestycyjne. Poprzez połączenie usługi inwestycyjnej z rachunkiem eKONTO, osoby korzystające z Supermarketu mają stały dostęp do systemu transakcyjnego i mogą w dowolnej chwili bezpłatnie dokonać zlecenia nabycia, konwersji lub umorzenia jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych.

Comments are closed.