Bank BPS sponsorem „Muszynianka-Fakro” Muszyna

„Muszynianka-Fakro” Muszyna – trzykrotne Mistrzynie Polski w siatkówce w sezonach 2005/2006, 2007/2008 i 2008/2009 mają nowego sponsora głównego.

Do dwóch dotychczasowych sponsorów tytularnych drużyny - polskich firm Muszynianka i Fakro, dołącza kolejny silny polski brand – Bank BPS (Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.).

Siatkówka to sport drużynowy, gdzie sukces drużyny zależy od dobrej współpracy wszystkich zawodniczek oraz ich zaangażowania. Wartości te są konsekwentnie promowane przez Bank BPS oraz Grupę BPS – największe zrzeszenie banków spółdzielczych w Polsce, których wspólna praca tworzy sukces polskiej bankowości spółdzielczej.

Od momentu powstania Bank BPS stawia sobie za cel wspieranie rozwoju regionalnego Polski oraz aktywizowanie społeczności lokalnych w zakresie małej i średniej przedsiębiorczości. Bank angażuje się także w lokalne działania kulturalno-oświatowe oraz wsparcie lokalnych drużyn i wydarzeń sportowych.

Umowa zawarta z klubem MKS „Muszynianka” z siedzibą w Muszynie pozwoli Bankowi BPS na wejście do pierwszej ligi polskiego sportu. Bank stawia sobie za cel, poprzez wsparcie finansowe, pomóc drużynie w osiąganiu dalszych sukcesów i utrzymaniu pozycji lidera w siatkówce kobiecej.

Więcej szczegółów dotyczących współpracy klubu z Bankiem BPS będzie można usłyszeć na konferencji prasowej planowej na 07 października 2009 r. O szczegółach konferencji będziemy informować w kolejnych informacjach prasowych.

Od 11 sierpnia br. drużyna przyjęła nową nazwę:

- w rozgrywkach krajowych: „Bank BPS Muszynianka Fakro”.

- w rozgrywkach międzynarodowych: „Bank BPS Fakro Muszynianka”.

Prosimy o stosowanie we wszelkich publikacjach nowej nazwy.

Comments are closed.