Cztery kółka za MotoLokatę

6,0% w skali roku na półrocznej MotoLokacie i konkurs z główną nagrodą - komfortowym samochodem Lancia Delta z rocznym ubezpieczeniem OC/AC - to nowa propozycja MultiBanku dla Klientów poszukujących atrakcyjnej oferty depozytowej.

MotoLokata to 6-miesięczna, odnawialna lokata terminowa z oprocentowaniem promocyjnym 6,0% w skali roku i progiem wejścia od 20 tys. PLN. Osoby chcące skorzystać z oferty nie muszą posiadać konta w MultiBanku. Lokatę dostępną do 30 września 2009 można założyć w Centrach Usług Finansowych lub za pomocą kanałów zdalnych (Internet, telefon).

Bank przygotował dodatkowo specjalny konkurs dla inwestorów, w którym mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i obecni Klienci MultiBanku.

- Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest założenie MotoLokaty w okresie od 28 sierpnia do 30 września 2009 r. i przesłanie do banku kuponu z odpowiedzią na pytanie konkursowe: „Jaki ptak widnieje w logotypie MultiBanku?” wraz z kreatywnym uzasadnieniem. Obok samochodu marki Lancia, na Klientów czekają dodatkowe nagrody: aparaty fotograficzne i eleganckie repliki pojazdów. – mówi Wojciech Bolanowski, Zastępca Dyrektora Departamentu ds. marketingu MultiBanku - Wprowadzeniu MotoLokaty towarzyszy akcja promocyjna w Gazecie Wyborczej i dzienniku Metro oraz na powierzchniach witryn placówek MultiBanku w całej Polsce. Dodatkowo, MotoLokata promowana jest na stronie głównej oraz dedykowanej podstronie w serwisie MultiBanku. Istotą naszego działania jest zapewnienie Klientom bardzo atrakcyjnej, uzasadnionej rynkowo oferty depozytowej. Możliwość wygrania niebanalnego samochodu jest elementem, który dodatkowo wyróżnia naszą wysokooprocentowaną MotoLokatę – dodaje Bolanowski

Comments are closed.