Polecaj mBank i zgarniaj nagrody!

mBank rozpoczął kolejną edycję konkursu, w której Klienci polecający rachunki mBanku oraz ubezpieczenia samochodowe dostępne w SUS mogą zdobyć atrakcyjne nagrody. Na najskuteczniej Polecającego mBank czeka Hyundai i30.

W zabawie może wziąć udział każdy Klient mBanku, który posiada co najmniej jeden z rachunków w mBanku - eKONTO, eMAX, eMAX plus lub izzyKONTO - i polecić bezpłatne konto w mBanku lub ubezpieczenie OC/AC swoim znajomym. Wystarczy, że nowy Klient, zakładając rachunek lub kupując polisę, poda na wniosku dziesięć ostatnich cyfr rachunku osoby, która przekonała go do skorzystania z oferty mBanku. W akcji mogą wziąć udział także osoby, które zostały Klientami dzięki konkursowi.

Dotychczasowe edycje konkursu spotykały się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony Klientów i przynosiły bardzo dobre wyniki. Klienci chętnie polecają mBank jako centrum zarządzania finansami osobistymi i firmowymi. - mówi Mateusz Karewicz, odpowiedzialny, za realizacje konkursu w mBanku. Tak jak w poprzedniej edycji zabawy, zapewniamy nagrody gwarantowane oraz nagrody specjalne, dla najbardziej aktywnych Klientów. Informacje dla Uczestników zabawy umieściliśmy w dedykowanym serwisie internetowym www.polecamBank.pl. Strona pomaga również w polecaniu rachunków w mBanku poprzez specjalny moduł, za pomocą którego można wysłać zaproszenia do znajomych. Umożliwia także Uczestnikom sprawdzanie ich aktualnych wyników i przysługujących im nagród. Na zwycięzców tej edycji czekają telefony komórkowe, laptopy i bony zniżkowe w biurze podróży (o wartości 6000 zł). Najlepszy Polecający mBank otrzyma samochód - Hyundai i30. - dodaje Mateusz Karewicz.

W ramach Konkursu można polecać:

* rachunki indywidualne eKONTO, eMAX, eMAX plus, mBIZNES konto wszystkim znajomym, którzy nie korzystali z nich dotychczas w mBanku lub korzystali jedynie z rachunków firmowych mBIZNES konto,
* rachunek firmowy mBIZNES konto
* ubezpieczenie komunikacyjne OC lub OC/AC w mBanku

Dodatkowymi punktami premiowane są lokaty, zakup jednostek funduszy inwestycyjnych lub akcji oraz umieszczenie oszczędności na rachunku eMAX plus, dokonywane przez nowych Klientów.

Punkty za zarekomendowanie mBanku nowym Klientom przyznawane są, gdy po otwarciu rachunku dokonają oni transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą (debetową do rachunku lub kredytową) na kwotę 300 zł. Punkty za zakup ubezpieczenia są przyznawane, o ile jego nabywca nie korzystał wcześniej z tego typu polisy w mBanku. Szczegółowe warunki podane są w serwisie konkursowym oraz regulaminie, dostępnym na stronach mBanku.

Dla uczestników zabawy, którzy uzbierają największą liczbę punktów przygotowano atrakcyjne nagrody. Osoba, która zgromadzi najwięcej punktów otrzymuje samochód osobowy Hiunday i30. Na zdobywców drugiego i trzeciego miejsca czekają bony wakacyjne o wartości 6 000 zł każdy. Dla kolejnych 10 uczestników przygotowano laptopy Sony VAIO. Kolejnych 50 osób otrzyma telefony Nokia 5800.

W konkursie przewidziane są także nagrody gwarantowane:

* za zdobycie minimum 6 punktów - nawigacja GPS Tom Tom.
* za zdobycie od 4 do 5 punktów - aparat fotograficzny Fuji FinePix j50,
* za 2 i 3 punkty - odtwarzacz DVD firmy LG,
* 1 punkt - kupon upoważniający do zakupów w Polskich Sklepach Internetowych z rabatem do 6% do.

mBank, część BRE Banku SA, to otwarta platforma finansowa dla nowoczesnych klientów indywidualnych i firm. mBanku zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty. Z oferty mBanku korzysta już ponad 2,1 mln Klientów.

Comments are closed.