Ubezpieczenie na życie ING Smart dostępne on-line

ING uruchomiło nową stronę internetową www.ingsmart.pl. Strona dedykowana jest najnowszemu ubezpieczeniu oferowanemu przez ING ? polisie ING Smart ? ubezpieczeniu na życie dla całej rodziny już za 53 PLN.

Uruchomiona właśnie strona internetowa to odpowiedź na duże zainteresowanie nowym ubezpieczeniem ING Smart oraz dzisiejsze potrzeby klientów. Klienci coraz częściej wyrażają chęć zakupu produktów ubezpieczeniowych przez Internet. Żeby zakupić nowe ubezpieczenie ING Smart wystarczy wejść na stronę www.ingsmart.pl i wypełnić specjalny formularz.

ING Smart to prawdopodobnie jedno z najbardziej atrakcyjnych ubezpieczeń wypadkowych na polskim rynku. Zapewnia szeroki zakres ochrony już za 53 zł miesięcznie, gwarantując świadczenia na wypadek śmierci, śmierci w nieszczęśliwym wypadku lub wypadku komunikacyjnym, a także w razie trwałego inwalidztwa, operacji lub pobytu w szpitalu. Klienci decydujący się na zakup ING Smart mogą wybrać jeden spośród 4 prostych pakietów i zdecydować, czy chcą się ubezpieczyć indywidualnie, czy też objąć ochroną siebie i najbliższych ? włączając małżonka i dzieci. Nabywcą ING Smart może być każdy, kto ukończył 18 lat i nie przekroczył 51 roku życia.

?Jak wynika z badań przeprowadzonych przez nas w ramach kampanii ?Porozmawiajmy o życiu?, aż 95% Polaków za najważniejsze wartości w życiu uznaje bezpieczeństwo, a 73% robi wszystko, żeby zabezpieczyć rodzinę przed nieprzewidzianymi sytuacjami. To między innymi do nich skierowany jest nowy serwis internetowy z ubezpieczeniem ING Smart?, mówi Adam Gawryła, Senior Product Manager w ING TUnŻ.

Comments are closed.