Warto zbliżać nowe karty zbliżeniowe mBanku!

Do portfeli Klientów mBanku trafią karty płatnicze w technologii płatności zbliżeniowych MasterCard? PayPassTM. Nowe, wielofunkcyjne karty pozwolą regulować nawet najmniejsze płatności w ekspresowym tempie. Przydadzą się także przy realizowaniu transakcji w internecie i wypłacie gotówki z bankomatów.
Od 3 listopada br. Klienci mBanku mogą zamawiać nowe karty płatnicze z logo MasterCard, działające w technologii płatności zbliżeniowych PayPass. Umożliwia ona wygodne i szybkie regulowanie nawet niewielkich kwot. W ofercie mBanku pojawiło się łącznie sześć produktów - kart debetowych i kredytowych, przeznaczonych zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firmowych. Funkcjonują one obok dobrze już znanych Klientom banku kart Visa.
Prace nad wprowadzeniem oferty MasterCard w mBanku trwały ponad rok. W tym czasie karty zyskały wyjątkowe oblicze - trójwymiarowe wizualizacje przygotowała pracownia CODE Architecture & Design.
Wiedząc, że Klienci mBanku mocno identyfikują się z marką, postanowiliśmy tchnąć życie w charakterystyczne kulki z logotypu marki mBank. W programie graficznym rozsypaliśmy je na wirtualnych planszach - tłumaczą designerzy, Magdalena Lubińska i Michał Biernacki. W efekcie kulki niemal wyskakują z płaszczyzny karty.
Wprowadzając nowe karty, dajemy naszym Klientom jeszcze szerszy wybór - sami mogą zdecydować, jaki rodzaj karty wybrać. Jesteśmy przy tym pewni, że jest to wybór atrakcyjny. Nowa technologia, alternatywny wystawca i atrakcyjny wygląd. Karta powstawała zgodnie z filozofią mBanku - we współpracy z naszymi Klientami. W procesie testów i konsultacji uczestniczyli m.in. członkowie mRady. Wiele dały nam również dyskusje, toczące się na naszym forum, blogu oraz w serwisach społecznościowych, w których obecni są pracownicy mBanku - mówi Paweł Kucharski, dyrektor BRE Banku ds. mBanku.
Technologia MasterCard PayPass, zastosowana w kartach mBanku, umożliwia wygodne dokonywanie płatności za codzienne drobne zakupy. W trakcie transakcji wystarczy zbliżyć kartę do specjalnego czytnika PayPass. Nie ma potrzeby wkładania jej do terminala, wprowadzania kodu PIN czy szukania drobnych. Transakcje akceptowane są w ciągu kilku sekund, co oznacza dużą oszczędność czasu.
Nowych kart mBanku można używać także w standardowy sposób, wykorzystując klasyczne terminale i bankomaty. Jak przystało na bank internetowy, kartami z logo PayPass można również dokonywać płatności w internecie.
- Karty wyposażone w technologię MasterCard PayPass są znacznie wygodniejszą i bezpieczniejszą alternatywą dla gotówki. Wierzę, że innowacyjna karta, pozwalająca na skrócenie czasu transakcji, będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród obecnych i potencjalnych Klientów mBanku. Mam nadzieję, że używając kart MasterCard PayPass do codziennych zakupów, przyłączą się oni do naszej koalicji na rzecz walki z gotówką - mówi Krzysztof Drzyzga, new business development manager Przedstawicielstwa MasterCard Europe w Polsce.

Comments are closed.