Nowa edycja akcji “Tanie Kupowanie online z Bankiem Zachodnim WBK”!

Nowa edycja akcji “Tanie Kupowanie online z Bankiem Zachodnim WBK”!

W połowie października w serwisie www.wystarczysiec.pl poświęconym zakupom przez Internet, rozpoczęła się druga edycja akcji „Tanie Kupowanie online”, dzięki której płacąc w ponad 40 sklepach internetowych za pomocą Przelewu24 lub dowolnych kart płatniczych BZ WBK (do konta, kredytowych lub pre-paid), otrzymuje się bardzo atrakcyjne rabaty (nawet do 40%). Równocześnie sam serwis przeszedł gruntowną przemianę.

Niedawno rozpoczęła się druga edycja akcji rabatowej „Tanie Kupowanie online”. „W porównaniu do trwającej przez całe wakacje i cieszącej się olbrzymią popularnością wśród użytkowników pierwszej edycji, nowa jest jeszcze ciekawsza, gdyż bierze w niej udział ponad dwa razy więcej sklepów najróżniejszych branż, a rabaty dochodzą nawet do 40%” – mówi Michał Szymoniak menedżer płatności elektronicznych w BZ WBK.

Termin akcji również nie jest przypadkowy. Zbliżający się gorący okres kupowania prezentów oraz przygotowań przedświątecznych, a także następujący po nim czas noworocznych wyprzedaży sprzyja częstszym zakupom w sieci.

Akcja „Tanie kupowanie online” nie jest jednak ograniczona tylko do klientów Banku Zachodniego WBK. Może uczestniczyć w niej każdy. Wystarczy nabyć kartę pre-paid BZ WBK, której posiadanie nie jest związane z koniecznością zakładania konta w banku, ani podpisywania jakichkolwiek umów. Karty tego typu dostępne są w sklepie internetowym Banku Zachodniego WBK www.Premiumshop24.pl.

„Naszą misją jest zachęcanie nowych osób do skorzystania z oferty sklepów internetowych i stosowania nowoczesnych form płatności elektronicznych. Cieszymy się, że serwis wystarczysiec.pl jest dla nich okazją do wejścia w świat internetowych zakupów.” - dodaje Michał Szymoniak.

Początek akcji zbiegł się z odświeżeniem wyglądu obchodzącego niebawem rok istnienia serwisu wystarczysiec.pl. Głównym celem jego powstania było propagowanie wiedzy na temat zakupów w sieci i bezpiecznych płatności internetowych. Po odświeżeniu serwisu informacyjnego bzwbk.pl oraz wdrożeniu nowego serwisu transakcyjnego BZWBK24, kolejnym dużym krokiem było odnowienie serwisu poświęconego zakupom w sieci – wystarczysiec.pl. Został on dostosowany do nowego wyglądu stron serwisu BZ WBK. Integralną częścią serwisu jest również rozbudowane forum „Zakupy Cafe”, na którym można podyskutować o zakupach w sieci.

Więcej informacji oraz oferty sklepów internetowych znaleźć można w serwisie www.wystarczysiec.pl

Comments are closed.