Tańsze ubezpieczenia dla posiadaczy konta w Allianz Banku

Allianz wprowadził nową promocję dla klientów, którzy wykupią lub przedłużą ubezpieczenie autocasco lub ubezpieczenie mieszkaniowe. Jeśli przy zawieraniu umowy otworzą oni dodatkowo konto osobiste w Allianz Banku – otrzymają zniżkę na składkę ubezpieczeniową w wysokości do 50%. Jednocześnie uproszczony został proces zakładania konta u agenta ubezpieczeniowego Allianz.

Duże zniżki na ubezpieczenia
Promocja „Zniżka na składkę” obejmuje klientów, którzy w czasie jej trwania zawrą lub odnowią umowę ubezpieczenia autocasco, ubezpieczenia budynków i lokali mieszkalnych lub ubezpieczenia ruchomości domowych. Jeśli jednocześnie otworzą konto osobiste w Allianz Banku mogą otrzymać zniżkę w wysokości 25% na ubezpieczenie autocasco oraz 50% na ubezpieczenie mieszkaniowe.

- To kolejny przykład współpracy w Grupie Allianz między spółkami ubezpieczeniowymi a bankiem. Dzięki niej klienci odnoszą konkretne korzyści, bo otwierając konto w Allianz Banku zyskują spore zniżki na ubezpieczenia – mówi Jakub Papierski, prezes Allianz Bank Polska.

Promocja kierowana jest nie tylko do osób, które zdecydują się na otwarcie rachunku, ale także do klientów posiadających już konto. Aby otrzymać zniżki na ubezpieczenia wystarczy regularnie zasilać swoje konto w Allianz Banku kwotą 2 tys. zł oraz wykonywać min. 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie przez co najmniej cztery miesiące w przypadku ubezpieczeń mieszkaniowych lub siedem miesięcy przy polisie AC.

Comments are closed.