Bezpłatny tester dla Kierowców

Karty promocyjne uprawniające do bezpłatnego, miesięcznego ubezpieczenia assistance dla kierowców to pomysł MultiBanku na zimową promocję oferty Centrum Ubezpieczeń.

- Taka karta pozwala na skorzystanie z bezpłatnej pomocy w przypadku awarii pojazdu, wypadku na drodze, awarii ogumienia lub, gdy po prostu zatrzaśniemy kluczyki w samochodzie. Jej posiadacz uzyskuje również dostęp do usług concierge i bezpłatnej infolinii zapewniającej aktualne informacje o warunkach drogowych i pogodowych, lokalizacji warsztatów i stacji benzynowych lub, na przykład, o połączeniach lotniczych. – mówi Tomasz Raczyński, Menadżer Centrum Ubezpieczeń MultiBanku – Udostępniając możliwość wypróbowania ubezpieczenia chcemy zachęcić Klientów do skorzystania z oferty Centrum Ubezpieczeń MultiBanku i zapoznania się z innymi atrakcyjnymi promocjami. Bezpłatne ubezpieczenie assistance na czas podróży może przydać się też osobom, które planują świąteczne lub noworoczne wyjazdy. – dodaje.

Karta Assistance MultiDirect AUTOPOMOC jest dostępna w Centrach Usług Finansowych MultiBanku. Może ją otrzymać każdy Klient MultiBanku, który jest właścicielem lub współwłaścicielem samochodu osobowego. Bezpłatne ubezpieczenie będzie ważne przez 30 dni kalendarzowych. Aktywacji karty AUTOPOMOC można dokonać szybko i sprawnie za pośrednictwem multilinii do końca stycznia 2010 r.

Transfer zniżek z OC na AC i Gwarancja najniższej ceny – informacje o promocjach do ubezpieczeń komunikacyjnych w MultiBanku.

Comments are closed.