Portal Wiedzy Akademii Menedżera Banku BGŻ

Bank BGŻ uruchomił Portal Wiedzy Akademii Menedżera. Jest on przeznaczony dla menedżerów Banku i stanowi ogromne źródło praktycznych informacji z zakresu zarządzania.

Portal został uruchomiony przez ICAN Institute, wydawcę magazynu Harvard Business Review Polska. Korzystać z niego będzie grupa licząca ponad 700 osób. Jest on połączeniem największej na świecie platformy edukacji menedżerskiej Harvard ManageMentor z wybranymi zasobami polskiej edycji miesięcznika Harvard Business Review. Ciekawym elementem są blogi i videoblogi ekspertów z Harvard Business School przetłumaczone na język polski.

Uruchomienie Portalu Wiedzy Akademii Menedżera Banku BGŻ jest dla nas bardzo dużym wydarzeniem - mówi Elżbieta Zawadzka, dyrektor zarządzający ds. Zasobów Ludzkich w Banku BGŻ. Po raz pierwszy na tak szeroką skalę wdrażamy w Banku tego rodzaju przedsięwzięcie i to jako jedni z pierwszych w Polsce. Jestem przekonana, iż Portal okaże się pomocny w doskonaleniu umiejętności menedżerskich i sprawi, że codzienne wyzwania staną się łatwiejsze – dodaje Elżbieta Zawadzka.

Przez najbliższe 18 miesięcy menedżerowie banku będą mieli dostęp do 42 tematów szkoleń z zarządzania. Zarówno menedżerowie z ogromnym doświadczeniem, jak i nowo mianowani kierownicy, znajdą tam interesujące zagadnienia – informuje Piotr Parys, dyrektor rozwoju biznesu działu Corporate Learning w ICAN Institute. Dotychczasowe projekty edukacji menedżerskiej poprzez e-learning napotykały w dużych firmach barierę braku zaangażowania i czasu ze strony uczestników.

Portal został zaprojektowany jako narzędzie do samodzielnego rozwoju menedżera. Zawiera interaktywne narzędzia, ćwiczenia i przykłady, prezentacje multimedialne oraz klipy video. Dodatkowo, w ramach Portalu renomowani eksperci doradzają jak podnieść swoje umiejętności menedżerskie. Wszystkie zasoby dostępne są w polskiej wersji językowej.

Comments are closed.