Zmiany w zarządzie Link4

Sława Cwalińska-Weychert, wiceprezes oraz członek zarządu Link4, 31 grudnia 2009 roku złożyła rezygnację z pełnionych funkcji.

Sława Cwalińska-Weychert była związana z Link4 od początku jego istnienia. Jest współautorką procesu wprowadzania pierwszego directu na polski rynek w 2003 roku. Obok funkcji wiceprezesa spółki i członka zarządu była też dyrektorem ds. ubezpieczeń, odpowiadając za ofertę produktową i procesy obsługi posprzedażowej i szkodowej klientów firmy.

Komentując rezygnację wiceprezes, Roger Hodgkiss, przewodniczący Rady Nadzorczej Link4 powiedział: „Dziękuję Sławie Cwalińskiej-Weychert za ośmioletnie zaangażowanie i wkład wniesiony w stworzenie i rozwój Link4. Sławka jest jedną z autorek sukcesu spółki. Pracowała nad rozwojem pierwszej i największej firmy direct na polskim rynku ubezpieczeń od jej samego początku do osiągnięcia przez Link4 silnej pozycji lidera kategorii”.

Sława Cwalińska-Weychert pozostanie w spółce do czerwca br. przekazując swoje obowiązki pracownikom.

W tej chwili spółka nie planuje powołania nowego wiceprezesa. Zarząd firmy pozostaje trzyosobowy, z Adamem Horoszem, prezesem Link4 na czele oraz Markiem Golą i Wojciechem Fronckiewiczem jako członkami zarządu.

Comments are closed.