4 promocje na ubezpieczenia dla Internautów

Właściciele mieszkań i domów zapłacą za polisę do 20 proc. mniej. Z kolei zainteresowani nabyciem ubezpieczenia turystycznego mogą liczyć na obniżki od 10 do 20 procent. Czas promocji uzależniony od oferty.

Wraz z początkiem roku ciekawe promocje dla poszukujących interesujących ofert ubezpieczeniowych przygotowała porównywarka ubezpieczeniowa Inseco.pl. Wśród promocyjnych ofert są aż 4 propozycje, po dwie z obszaru nieruchomości i turystyki.

Do 14 lutego 2010 roku ubezpieczenie mieszkania lub domu w AVIVA Commercial Union przy internetowym zakupie polisy objęte jest 15 procentowym rabatem. Ubezpieczenie dostępne jest w dwóch wariantach:

* podstawowym,
* i pełnym.

Oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie komfort i szeroki parasol ochrony obejmujący obszerny zakres zdarzeń losowych. Pakiet Mój Apartament (Internet) umożliwia indywidualny wybór zakresu ochrony, otrzymanie odszkodowania w razie strat spowodowanych np. kradzieżą z włamaniem, pożarem lub zajściem 22 innych zdarzeń losowych. Ponadto AVIVA Commercial Union może objąć ochroną odpowiedzialności cywilnej właściciela nieruchomości, a także pokryć koszty dojazdu i usług elektryka, hydraulika, szklarza, dekarza, stolarza i ślusarza.

Drugi pakiet ubezpieczenia nieruchomości, Dom w wariancie Pełnym, przygotowała SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. Promocja trwa do 31 marca 2010 roku i obejmuje:

* zdarzenia objęte wariantem podstawowym oraz rozszerzonym łącznie (pożar, huragan, uderzenia pioruna, eksplozja, upadku statku powietrznego, lawiny, deszczu nawalnego, huku ponaddźwiękowego, zalania, gradu, trzęsienia ziemi, osuwania się ziemi, zapadnięcia się ziemi, mrozu, dymu i sadzy uderzenia pojazdu lądowego, naporu śniegu, upadku drzew i masztów, spływu wód po zboczach, przepięcia, rozmrożenia),
* 29 zdarzeń losowych obejmujących koszty poszukiwania przyczyny szkody w ubezpieczonym mieniu oraz koszt wynagrodzenia rzeczoznawców powołanych przez Ubezpieczającego),
* zakres odpowiedzialności OC w życiu prywatnym – Świat (z wyłączeniem USA i Kanady),
* dodatkowo istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia na ryzyka ubezpieczenia mienia od kradzieży z włamaniem lub rozboju oraz o ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów od stłuczenia.

Dla podróżujących Inseco poleca ochronę Towarzystwa INTER Polska S.A. z 15 procentowym upustem. Posiadacz polisy turystycznej ma zapewnioną kompleksową ochronę kosztów leczenia przez cały okres pobytu za granicą zgodnie z zakresem ubezpieczenia wykupionego w ramach jednego z trzech wariantów:

* standardowego,
* srebrnego,
* lub złotego.

Różnicę w poszczególnych wariantach stanowi zakres przysługujących świadczeń oraz limity w kosztach pomocy i opieki medycznej.

Istotnym elementem pakietu gwarantującym szybkie uzyskanie pomocy jest dostęp do całodobowego i polskojęzycznego Centrum Pomocy. Promocja trwa do 30 czerwca 2010 roku.

Czwartym Towarzystwem oferującym preferencyjne stawki za zakup polisy jest Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Wyróżnikami turystycznego produktu Compesna Voyage są wysokie sumy ubezpieczenia i szeroki zakres ochrony. W wariancie luksusowym limit kosztów leczenia wynosi aż 350 tysięcy złotych i jest o 150 tysięcy wyższy niż w wariancie standardowym.

Promocyjny pakiet standardowy można nabyć z 10 procentowym rabatem, natomiast luksusowy objęty jest 20 procent upustem. Oba warianty skierowane są do osób wyjeżdżających do państw europejskich i basenu Morza Śródziemnego. Promocja trwa do 31 marca 2010 roku.

Comments are closed.