Nowakowie i korzyści w Standardzie

9 stycznia 2010 roku wystartowała nowa telewizyjna kampania reklamowa Banku Pocztowego, promująca ofertę w zakresie rachunków osobistych i kredytu gotówkowego.

Celem kampanii jest wsparcie sprzedaży, a także budowanie wizerunku Banku dostępnego, również dla tych osób, które do tej pory nie korzystały z rachunków. W najnowszej kampanii reklamowej Banku Pocztowego pojawia się rodzina Nowaków, której członkowie mają podobne problemy i radości jak większość Polaków. Bank chce w ten sposób podkreślić, że z jego usług może korzystać każdy - jego oferta jest prosta i tania.

Na początku roku Bank zmodyfikował ofertę rachunków osobistych - opłata za prowadzenie Pocztowego Konta Standard oraz Nestor została zniesiona. Wyróżnikiem oferty Banku Pocztowego na rynku jest niezmiennie możliwość założenia i obsługi rachunku na każdej Poczcie, a także wpłaty i wypłaty bez prowizji oraz darmowe wszystkie bankomaty w kraju i za granicą. Te zalety rachunku Bank będzie promować w pierwszym spocie.

Nowa kampania reklamowa Banku Pocztowego będzie się składać z trzech odsłon i potrwa do końca marca.

Spot reklamujący Pocztowe Konto Standard to pierwsza część naszej kampanii - w kolejnym miesiącu będziemy zachęcać emerytów i rencistów do skorzystania z najlepszego dla nich rachunku na rynku Pocztowego Konta Nestor. W marcu skupimy się na promocji Kredytu Raz Dwa - mówi Marcin Szymkowiak, Dyrektor Departamentu Promocji. W całej naszej kampanii będziemy wykorzystywać tych samych aktorów grających rodzinę Nowaków - w ten sposób powstanie serial reklamowy - dodaje Marcin Szymkowiak.

W pierwszym spocie reklamowym Maria, którą gra Ewa Makomaska radzi Jerzemu, (w tę rolę wcielił się Wojciech Walasik) aby założył bezpłatny rachunek w Banku Pocztowym.

Jako główne wyróżniki Pocztowego Konta Standard wymienia:

bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku,
wpłaty i wypłaty bez prowizji,
wszystkie bankomaty w kraju i za granica bez opłat,
możliwość założenia i obsługi rachunku na każdej Poczcie.
Spot będzie można zobaczyć w okresie od 9 do 31 stycznia br. w TVP1, TVP2, TVP 3, TVP7, Polsacie, TVN, TVN7, TV4. Podobnie jak w przypadku poprzednich kampanii w reklamie wzięli udział pracownicy Poczty Polskiej. Kampanie przygotowała agencja Banah Group. Produkcją spotu zajął się Opus Film, a zakupem mediów - Mediaedge:cia. Uzupełnienie kampanii stanowi komunikacja BTL w Urzędach Pocztowych.

Twoje imię i nazwiskoTwój adres emailAdres odbiorcyTematTreśćPolecam artykuł zamieszczony na stronach biura prasowego Bank Pocztowy SA - “Nowakowie i korzyści w Standardzie”.

Można go znaleźć pod adresem:
http://media.netpr.pl/PressOffice/PressRelease.155832.po?rss=true

Comments are closed.