Link4: specjalne oferty dla Lublina i Bydgoszczy

Link4 przygotował specjalną promocję ubezpieczeń komunikacyjnych dla mieszkańców Lublina i Bydgoszczy. Na 15% dodatkowej zniżki mogą liczyć posiadacze samochodów z Lublina. Z kolei kierowcy z Bydgoszczy mogą zaoszczędzić dodatkowe 10% na ubezpieczeniu oraz otrzymają ubezpieczenie Kluczyki Plus gratis.

Oferta dotyczy ubezpieczeń komunikacyjnych OC oraz pakietów OC + AC. Każdy kierowca z Lublina i z Bydgoszczy, który zdecyduje się na zakup polisy w Link4 może zyskać nawet 250 złotych. Obniżka uwzględniana jest automatycznie w cenie polisy. Dodatkowo klient zachowuje swoje pozostałe zniżki, które maksymalnie mogą wynieść 60%. Promocja dotyczy nowych klientów Link4.

Dodatkowo w wybranych centrach handlowych w obu miastach na czas promocji otworzone zostały mobilne Punkty Obsługi Klienta. Każdy zainteresowany ofertą Link4 na miejscu przy pomocy konsultanta będzie mógł wyliczyć sobie ofertę w towarzystwie.

Akcji promocyjnej towarzyszy szeroka kampania outdoorowa prowadzona w obu miastach wspierana przez obecność reklamową w prasie lubelskiej i bydgoskich rozgłośniach radiowych.

Promocja potrwa do 21 lutego br.

Comments are closed.