Ruszył Narodowy Test Kierowców Link4

Kierowca z rozsądku, weteran szos, a może zaklinacz koni mechanicznych? Już od 9 lutego każdy użytkownik Naszej Klasy może sprawdzić, jakim jest kierowcą w Narodowym Teście Kierowców Link4. Konkurs potrwa 6 tygodni.

Narodowy Test Kierowców jest połączeniem zabawy i konkursu skierowanego do użytkowników Naszej Klasy. Składa się z 10 pytań, które dotyczą bezpieczeństwa na drogach. Uczestnicy testu muszą odpowiedzieć m.in. czy prowadzenie na czczo ma wpływ na jazdę czy jak często należy sprawdzać powietrze w oponach. Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania, każdy zostanie przypisany do jednego z sześciu specjalnie utworzonych profili, m.in. weterana szos, zaklinacza koni mechanicznych czy kierowcy z rozsądku.

Testowi towarzyszy konkurs. Wystarczy, by uczestnik odpowiedział: czego oczekuje od ubezpieczenia samochodu. Każdy, kto udzieli odpowiedzi na to dodatkowe pytanie i wypełni formularz, dostanie gwarantowaną nagrodę, czyli 5% zniżki na ubezpieczenie samochodu w Link4. Z kolei dla autorów najciekawszych wypowiedzi ubezpieczyciel przygotował nagrody dodatkowe – 30 programów Automapa oraz 3 weekendowe kursy bezpiecznej jazdy.

- To innowacyjny projekt oparty na dotarciu do ściśle określonej grupy odbiorców. Wpisuje się w zapowiedzianą wraz z rebrandingiem strategię bezpośredniego angażowania konsumentów w dialog z marką Link4. Poprzez wykorzystanie żartobliwej formy konkursu chcemy dodatkowo przełamać stereotypowe podejście do ubezpieczeń jako hermetycznych i nudnych – podkreśla Maciej Marszałek, dyrektor Departamentu eBusiness w Link4.

Test potrwa przynajmniej do 21 marca.

Więcej na: http://nasza-klasa.pl/link4

Comments are closed.