Ponad 500 mln zł na lokatach w Banku Pocztowym

W ostatnich dwóch miesiącach Bank Pocztowy zanotował przyrost salda lokat terminowych o 110 mln zł.

Klienci Banku Pocztowego znów intensywniej zaczęli oszczędzać na lokatach. Dzięki temu w marcu br. saldo depozytów terminowych wyniosło ponad 530 mln zł. Największy udział miała w nim oprocentowana na 5,5% w skali roku lokata 6-miesięczna (260 mln zł). Saldo depozytów sprzedawanych za pośrednictwem sklepu http://www.lokaty-online.pl/ przekroczyło 30 mln zł.

- Powodzenie, jakim cieszy się nasza lokata 6- miesięczna wynika z faktu, że z oprocentowaniem 5,5% w skali roku jest to obecnie jedna z najatrakcyjniejszych ofert na rynku - mówi Karolina Stefanowicz, Lider Linii Biznesowej Depozytów i Rachunków. Klienci mogą bez trudu skorzystać z niej nie tylko w placówkach Banku czy Poczty, ale także za pośrednictwem bankowości elektronicznej Pocztowy24 oraz poprzez Infolinię - dodaje.

Oferta lokat standardowych dla Klientów indywidualnych to zarówno lokaty terminowe, jak również dynamiczne i progresywne, dostępne w placówkach Banku, Poczty, przez internet i Infolinię.

Osoby nie będące Klientami Banku Pocztowego mogą oszczędzać dzięki internetowemu sklepowi z lokatami http://www.lokaty-online.pl/

Comments are closed.