Z Wartą zachowasz zniżki

Ubezpieczenie WARTA AUTO SZYBY gwarantuje klientom naprawę lub wymianę uszkodzonej szyby bez utraty zniżki za bezszkodową jazdę w AC.

WARTA oferuje klientom dodatkowe ubezpieczenie WARTA AUTO SZYBY, które można kupić jako uzupełnienie ubezpieczenia OC lub AC. Gwarantuje ono naprawę lub wymianę uszkodzonej szyby w dowolnie wybranym przez klienta miejscu w Polsce. Likwidacja szkody z dodatkowego ubezpieczenia pozwala zachować poziom zniżek za przebieg ubezpieczenia w Autocasco.

„Dziury powstałe w czasie mrozów, małe fragmenty oderwanej nawierzchni, kamienie i żwir, kałuże pełne wody – w tych warunkach nie trudno o uszkodzenie szyb. Ubezpieczenie WARTA AUTO SZYBY to doskonale rozwiązanie w tego typu sytuacjach i uzupełnienie oferty komunikacyjnej WARTY. Klient otrzymuje całoroczną ochronę szyb i jednocześnie nie traci zniżki w Autocasco.” – mówi Tomasz Piekarski, Dyrektor Biura Rozwoju Produktów Komunikacyjnych TUiR WARTA.

Ochroną objęte są szyby przednia, boczne i tylna pojazdów wszystkich marek i modeli, które nie są starsze niż 20 lat. Suma ubezpieczenia wynosi 2000 zł i w czasie trwania umowy ubezpieczenia nie jest pomniejszana o wypłacone odszkodowanie za wykonaną naprawę lub wymianę szyb.

W przypadku uszkodzenia czy rozbicia szyby, WARTA zapewnia ich bezgotówkową naprawę lub wymianę przy użyciu szyb najwyższej jakości, ze stosowną homologacją. Każda tego typu usługa objęta jest bezterminową gwarancją.

Comments are closed.