Nowe karty MasterCard® w MultiBanku

Nowe karty MasterCard® w MultiBanku

MultiBank poszerzył ofertę kart z technologią PayPassTM o kartę debetową MasterCard Aquarius Debit do MultiKonta Aquarius oraz złotą kartę kredytową MasterCard Gold.

- Kartę debetową MasterCard do MultiKonta Aquarius zamówić można we wszystkich kanałach obsługi, również poprzez serwis transakcyjny, który w tym przypadku jest najsprawniejszym rozwiązaniem ograniczającym formalności do minimum. Proces składania dyspozycji ogranicza się bowiem do kilku kliknięć. Klienci mają również możliwość zdalnego zamawiania nowej karty kredytowej MasterCard Gold. Po złożeniu wniosku w internecie, z klientem kontaktuje się mobilny agent, który finalizuje umowę, a następnie zamawia wysyłkę plastiku na adres klienta – mówi Grażyna Zawisza, Naczelnik Wydziału Kart Płatniczych w MultiBanku – Systematycznie rozszerzamy gamę dostępnych kart dając klientom możliwość wyboru pomiędzy propozycjami organizacji płatniczych. Osobom zainteresowanym zarówno kartami w systemach firm MasterCard i Visa, umożliwiamy korzystanie z ich produktów jednocześnie – dodaje Grażyna Zawisza.

Informacje dodatkowe:

Karta debetowa MasterCard Aquarius Debit.

- MultiKonto Aquarius z taryfą Classic:
Zwrot opłaty lub 3 zł miesięcznie (Opłata jest zwracana, jeżeli w miesiącu kalendarzowym zostaną rozliczone i zaksięgowane transakcje bezgotówkowe dokonane kartą na łączną kwotę min 500 PLN.)
- MultiKonto Aquarius z taryfą Intensive:
opłata miesięczna: 0 PLN

Produkty ubezpieczeniowe:
- Pakiet ubezpieczeniowy „MultiKomfort Plus” - opłata 9,90/miesiąc.

Karta Kredytowa MasterCard Gold

Opłata za wydanie i użytkowanie: zwrot opłaty lub 150 PLN (Zwrot opłaty następuje
w cyklu miesięcznym: 1/12 wartości opłaty pod warunkiem dokonania min. jednej transakcji bezgotówkowej w danym m-cu.)

Oprocentowanie: 19,50 %
Okres bezodsetkowy: 53 dni
Produkty ubezpieczeniowe
- bezpłatny Pakiet „Bezpieczne Opłaty Plus”;
- Pakiet „Twoje Zdrowie”- opłata 19,90/miesiąc;
- Pakiet „MultiKomfort” – opłata 9,90/miesiąc.

Promocje MasterCard®

Oprócz programu przygotowanego przez Bank wszyscy posiadacze nowych kart będą mogli brać udział w szeregu akcji promocyjnych, które dla użytkowników kart w technologii PayPass przygotowuje MasterCard. Najnowsza promocja płatności kartami zbliżeniowymi w technologii MasterCard PayPass trwa od czwartku, 1 kwietnia, do końca maja 2010 roku. W jej ramach klienci 700 saloników prasowych Kolporter, którzy za swoje zakupy zapłacą kartą zbliżeniową MasterCard PayPass lub Maestro PayPass, otrzymają szansę wygrania w loterii Vabank. Klient, który dokona takiej płatności, otrzyma 2 zdrapki loterii Lotto Vabank. Najwyższa możliwa wygrana to aż 60 000 złotych.

MasterCard® PayPass™ jest zbliżeniowym sposobem płatności, zapewniającym Konsumentom szybką i wygodną alternatywę dla gotówki przy płaceniu za codzienne sprawunki. Technologia PayPas może być łatwo dodana do jakiejkolwiek karty/rachunku MasterCard®, czy też Maestro®. W celu dokonania zapłaty, klient zbliża tylko kartę lub urządzenie (np. specjalną zawieszkę płatniczą) do specjalnego czytnika PayPas, bez konieczności szukania w kieszeni drobnych, podawania karty sprzedawcy czy wkładania karty do czytnika. Zakupy w systemie PayPass do kwoty 50 złotych nie wymagają podpisu, co jeszcze przyspiesza przebieg transakcji. PayPass pozwala też na staranniejsze kontrolowanie wydatków niż gotówka. PayPass jest rozwiązaniem idealnym w środowiskach szybkich płatności, gdzie prędkość transakcji ma kluczowe znaczenie, takich jak bary i restauracje szybkiej obsługi, drogerie, stacje benzynowe, automaty z napojami itp., sklepy detaliczne, obiekty sportowe, kina, systemy transportu, taksówki i parkingi.

Comments are closed.