Nowa oferta dla firm ING Banku Śląskiego

Nowa oferta dla firm ING Banku Śląskiego

Firmy potrafią liczyć – wynika z przeprowadzonego niedawno przez ING Bank Śląski badania oczekiwań firm w stosunku do banków. W oparciu o ich wyniki bank przygotował nową ofertę ING Direct Business. Jej wprowadzeniu towarzyszy kampania reklamowa, która rozpoczyna się 17 maja br.

Z przeprowadzonych przez nas badań wynika, że dla firm ważna jest funkcjonalność oferty bankowej oraz koszty. Firmy chcą płacić za to, z czego korzystają. Dlatego stworzyliśmy ING Direct Business – powiedział Michał Bolesławski, członek Zarządu ING Banku Śląskiego odpowiedzialny za ofertę korporacyjną. Nowa oferta tworzy pomost pomiędzy ofertą detaliczną i korporacyjną. Dzięki niej firmy mogą rosnąć razem z ING – dodał Bolesławski.

Oferta ING Direct Business adresowana jest przede wszystkim do średnich firm (o obrotach powyżej 1,2 mln EUR, prowadzących pełną księgowość). W skład oferty wchodzą: rachunek bieżący w PLN za 19 zł miesięcznie, przelewy elektroniczne za 0,90 zł, a do ZUS i US – 0 zł, system bankowości internetowej za 0 zł oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe. Klienci korzystający z oferty ING Direct Business mogą równocześnie korzystać z pełnej oferty korporacyjnej w standardowych cenach.

Wprowadzenie nowej oferty wspiera kampania reklamowa.

Tytuł kampanii: ING Direct Business = suma korzyści

Czas trwania: od 17 maja 2010 r.

Cele komunikacyjne: pokazanie klientom nowej oferty firmowej banku

* 0 zł za przelewy do ZUS i US
* 0,90 zł za pozostałe przelewy w PLN
* 0 zł za system bankowości internetowej
* 19 zł za prowadzenie konta
* Otwarte Konto Oszczędnościowe

Narzędzia:

* prasa (dzienniki, prasa branżowa
* Internet

Dla potrzeb kampanii przygotowano specjalną stronę www.ingbank.pl/business

Kreacje do kampanii przygotowała Agencja Brain. Planowanie i zakup mediów - PanMediaWestern.

Comments are closed.